České zpravodajství aneb Ať žije bulvár!

13. listopadu 2014 v 16:40 | SuperDok
Tak jsem se po dlouhé době zase uráčila něco napsat. Tentokrát bych chtěla vyjádřit svoji zášť vůči překrouceným informacím, které k nám donáší některá média. Nemyslím pouze a jenom ta intrnetová, ale i taková telka někdy nemusí povídat zcela pravdu.
Je to jakási "senzacechtivost", no a potom (samozřejmě) prachy, co nutí zpravodajství to dělat. Prostě si vyhlédnou nějakou "senzaci" nebo co kde jakej politik řekl a je z toho aféra. A to stačí, když některý politik cosi prohlásí jen tak mimoděk, prostě si to tak zabručí. A už to frčí; "Ten a ten politik řekl tohle a tohle, Česko se bouří". Mimochodem to "Česko se bouří" nebo něco takového si tam naše milá média dosadí sama. Samozřejmě, Češi se nebouří, to by to tu dávno mohlo vypadat jinak.

Tím však se nechci zcela zastávat našich politiků. Někdy to opravdu řeknou nahlas a vážně... A někdy to vážně popudí třeba i 17% obyvatel Česka. Říkáte si: "Třeba i? 17%? To je nějak málo, ne?" Ovšem, že je to málo. Jenže někteří se opravdu zastanou i toho, že krokodýl létal nad Paříží, když to řekne někdo "vysoko".

Mno, tak pro upřesnní, vzpomeňme si třeba na všechny informace o současné situaci na Ukrajině. Podvejte se na ty současné. A uvědomte si, kolik jich ještě bude. Kolik jich bude nepravdivích a jaká hrstka bude pravdivá. Ano, v jednom se shodnou všechna média: Není to tam teď zrovna nějak přitažlivé. A nejhorší je, že většinou ani nevíme, jak si je ověřit. Jet tam? Ha, ha, tak jeďte. Já se radši zabedním doma.

Hm, prej že dne 21. 12. 2012 měl přijít konec světa.. Em, promiňte, ale já si ještě připadám celkem fit, ne?

Takže než zpanikaříte, že budete muset potratit, když budete čekat postiženého člověka, že Rusko obnoví Sovětský svaz, že Amerika pustí atomovku, že nastane 3. světov válka, tak si nejprve zjistěte fakta, a ne domněnky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama