Dotěrné reklamy

19. dubna 2014 v 21:47 | SuperDok |  Svět kolem nás
Také se vám někdy stalo, že jste narazili na reklamu, která vás dokázala dokonale znechutit a přestali jste dělat svoji aktuální činost? Nebo to byla reklama na chodící stolek První krůček? Každopádně obě tato možnosti pěkně naštvou. O to víc, když je nelze zavřít.
Například tuhle se mi stalo, že jsem odpoledne seděla na WC a najednou mi tam vlezla reklama na nějaké pečivo, či co. Byl tam i postup práce a ten mimo jiné obsahoval také fotky napůl rozdělaného výrobku. Bohužel to byla nudle těsta. Což by neylo nejhorší, nebýt faktu, že sedím na záchodě. (Na velké :-) ) Nějak se mi při pohledu připomněla tasemnice, ale hlavně způsob, jakým se dostává ven z těla (brrr). Což je asi důvod, proč jsem konání ukončila předčasně. :-)

Nebo když mi na blogu o zvířatech vyjela reklama na dupačky. To mě dostalo. Měla křížek a já raději vybrala možnost "Tuto reklamu již nezobrazovat". Pak jsem ji označila jako nevhodnou. Nu což, není snad? :-)

A takových to případů jsou tísíce, ne-li miliony. To si vážně autoři reklam na půjčky myslejí, že když je uvidí 5-letá holčička, tak poběží za rodiči s pokřikem jako: "Mamííí!!! Tatíííí!!! Výhodná půjčkááá!!! To musíme mít!!!"? Nebo naopak, 30-letá žena si poběží koupit dupačky? Možná tak pro děti. A když je nemá?
Já obecně nesnáším reklamy. Nikomu nic nedají. Možná peníze těm, co je zveřejňují. Ale upřímě řečeno, podle mě jsou k ničemu, jenom kvůli nim jdou televizní pořady pozdě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama