Taneční podložka Step Mania

10. února 2014 v 15:33 | SuperDok |  Svět kolem nás
Tak sem zase jednou píšu... Tentokrát se článek týká již zmíněné taneční podložky Step Mania. Tedy - nepodporuji nijak reklami, jenom se o tom chci zmínit. Tuším, že asi netušíte, co to tady jako kecám a tak vám to povím hned na začátek:

CO TO TA PODLOŽKA VŮBEC JE?
Taneční podložka Step Mania je vlastně taneční podložka značky Step Mania. Jde o aplikaci do počítače s příslušenstvím; je to v podstatě taková video hra, při které se hýbete. Proč? Protože to přístušenství k té aplikaci je samotná podlaožka - s kabelem. No a taky CD, díky kterému se ta aplikace nahrává do počítače.

JAK TO FUNGUJE?
Po té, co díky již zmíněnému CD nahrajete do počítače aplikaci, můžete začít; aplikace se vám zobrazí na ploše a vám už nezbývá, než jenom zapojit podložku a dvojím kliknutím aplikaci otevřít (aplikace se jmenuje Step Mania a jako ikonu má logo Step Mania - "stepujícího panďuláčka"). Po té, co aplikaci spustíte, chvíli počkejte. Ujistěte se, že máte zapnutý zvuk - bez toho to není ono. POZOR! Nelekněte se, pokud se vám po spuštění Step Manii ikonky na ploše zvětší. Nic se neděje, až vypnete aplikaci, zase to bude normální. Není to vir, nebojte. (Ujišťuji vás, že mi to taky zvětšuje ikonky.)
Ale dobře, ještě jsem neřekla to nejpodstatnější: Na té podložce jsou šipky. Vy na té podožce stojíte. Po spuštění aplikace a výběru úrovně vám vyjede seznam různých "skladeb". Různé možnosti vybíráte pomocí toho, že nohou "ťukáte" do různých šipek. - Když si jednu tu "skladbu" zvolíte, tak se vám otevře (to jste asi opravdu nečekali, že?) na celou obrazovku. Nahoře vyjedou 4 nebo 6 nebo 8 (záleží, jak si to zvolíte) rámečků šipek vedle sebe. Krátká "předehra" a ze spodu obrazovky vám začnou vyjíždět šipky a když se dostanou k rámečku, tak musíte na podložce máčknout šipku, která tam u toho rámečku už je. Na konici se vám zobrazí skóre i s hodnocením.

NEMÁM TUŠENÍ, JAK TO VYPADÁ...
Pro tento případ jsem pro vás stáhla pár obrázků..:

Uteklo!


Pokud dále nechápete, tak můžete napsat do komentářů. Zkusím objasnit. Mrkající
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama